Jazyky bez barier

Program pro usnadnění výuky jazyků nejen pro dyslektiky

Archiv článků

Uvažujete o osmiletém gymnáziu?

17.9.2017

Má vaše dítě dyslexii a uvažujete o osmiletém gymnáziu? Je rozumné začít s přípravou už v září? Petrovi s dyslexií a mamince Aleně se to ve školním roce 2016-17 vyplatilo. Jak postupovali?

Čtěte více »

Státní přijímací zkoušky

25.5.2017

Rodiny dětí s dyslexií řeší nejen angličtinu. Nadané děti mají zájem studovat na osmiletém gymnáziu a vstupní branou jsou státní přijímací zkoušky. Petr s dyslexií to zvládl. Po dohodě s jeho maminkou Alenou zde uveřejňuji strategii přípravy pro inspiraci.

Čtěte více »

Vánoce, děti a angličtina

16.12.2016

V online knihově máme 8 anglicko-českých souborů na téma Vánoce. Navštivte s námi vánoční besídku, najezte se v restauraci, nahlédněte do mateřské školky k paní učitelce Alici i na tři základní školy, kde jsou paní učitelky Milada, Alena a Elizabeth. Vánoce máme i v učebnici a jestlipak víte, jak se řekne anglicky jmelí?

Čtěte více »

Jak se dostat do online knihovny a proč

6.9.2016

Na začátku nového školního roku hledají učitelé a rodiče pomůcky, které zpřístupňují výuku angličtiny dětem s dyslexií i dětem s nižším stupněm jazykového nadání. Pro nové zájemce o užívání programu Jazyky bez bariér přinášíme základní informace. Milé překvapení máme pro vysokoškoláky se SPU.

Čtěte více »

Přejít na stránku: 1 |  2

Projekt podporují: