Jazyky bez barier

Program pro usnadnění výuky jazyků nejen pro dyslektiky

Archiv článků

Žákovská konference 2016

22.5.2016

Dne 18. 5. 2016 prezentovalo pět inovačních týmů ze tří základních škol osm nových souborů na téma „Bavíme se o technice česky i anglicky.“

Čtěte více »

Pozvánka na online seminář v pondělí 23. 11. 2015 od 19 do 20:30 hodin

9.11.2015

Základy anglické gramatiky pro děti s dyslexií: Internetový seminář pořádáme pro učitele angličtiny, rodiče dětí s dyslexií i další zájemce. Povídáme si a četujeme o tvorbě a využívání výukových materiálů v bezbariérové formě a zažíváme metodickou a lidskou posilu. Jsme otevřená skupina pro tvůrce, začínající a pokročilé uživatele "uchopitelnějších" výukových materiálů.

Čtěte více »

Pracovní sešity pro děti s dyslexií

30.8.2015

Vážení učitelé a rodiče, připravili jsme pro děti s dyslexií dva pracovní sešity, které obsahují základy anglické gramatiky. Každý zájemce si může zdarma stáhnout verzi ve formátu "pdf" a také využívat stejné učivo v online knihovně v psané a mluvené formě.

Čtěte více »

Klasika i novinky v letošním roce

8.2.2015

Nadále využíváme program Jazyky bez bariér pro podporu dětí s dyslexií při výuce angličtiny. Letos chceme připravit již 3. díl bezbariérového pracovního sešitu na angličtinu. A také máme nového zájemce o bezbariérovou ruštinu. I zde jsme vyzkoušeli první soubory. Nově připravujeme soubory pro logopedii a v květnu zveřejníme pohádku 12 měsíčků v češtině, angličtině a němčině. Letos očekáváme, že MŠMT zveřejní strategický plán jazykového vzdělávání do roku 2020.

Čtěte více »

Přejít na stránku: 1 |  2

Projekt podporují: